HAKKIMIZDA

PROMER MÜHENDİSLİK YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 05 mayıs 1993 yılında İstanbul’da faaliyetine başlamıştır. Dinamik mimar ve mühendis kadrosu ile proje geliştirmek ve üretimini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

Tüm dünyada estetik, ergonomi, kalite, güven ve sürdürülebilirlik

Ön plana çıkması; markaların önemini ortaya çıkarmıştır. Bu çerçevede PROMER MÜHENDİSLİK YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2004 yılında tescilini yaptırmış olduğu kozeline markası ile sektörde yeni bir yapılanmaya gitmiştir. Kaliteden ödün vermeyerek , tasarımdan üretime giden yolculukta mühendislik biliminin üründeki yansımasını estetik ve ergonomi ile harmanlayarak ahşap mobilya segmentinde kozeline markasını sektörün ön sıralarına yerleştirmeyi bilmiştir.

Kozeline sunmuş olduğu ürünlerin tamamını modern teknolojilerle donatılmış,

Cnc kontrollü makinalar tam otomasyonlu olarak kendi fabrikasında üretmektedir. Deneyimli Teknik kadrosuyla söz konusu ürünlerin montajını yaparak, satış sonrası teknik destek ile de müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz

Evsel iç mekan mobilya sektörünün olmazsa olmaz ahşap ürünlerinden olan, Kapı, Mutfak, banyo, portmanto ve gardrop dolapları uygulamarı konusundaki özel tasarımları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. koze|ine ürünleri genel olarak detaylarındaki mükemmel uyumla dikkat çekerken, bireylere özgü kullanım kolaylığı sunmaktadır.
Mutfak

Kapı

Banyo

  • Güzel sanatlar; insanın elinin, kafasının ve kalbinin birlikte çalıştığı şeylerdir.

    FRANCIS BACON
  • Büyük başarıların sahipleri küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir.

    SCHİLLER
    SCHİLLER
    şair